Skip to content

Main Navigation

FMCG BelgiëJouw FMCG HQ voor het laatste nieuws en de juiste jobs.
  • Nieuw Produkt

TIP: Amazon België en Nederland

Dankzij de site bstore.be (Amazon voor België en Nederland) is het eenvoudig om Amazon prijzen te vergelijken in de buurlanden. Voor vele produkten is de levering zelfs gratis. De site geeft aan dat "de verschillen tussen de shops soms opmerkelijk zijn".  We hebben het getest en het is zeker een nuttige tool. Amazon België mag misschien niet bestaan, Bstore.be biedt wel een oplossing als je moet kiezen tussen Amazon Nederland, Duitsland of Frankrijk.

Recent

  • Navigating the complex world of Chemical trading
  • Is FMCG een interessante sector om in te werken?
  • Hoe is het om te werken in een FMCG bedrijf?
  • Welke verschillende soorten FMCG bedrijven zijn er?
  • Amazon prijsvergelijker voor België en Nederland

Consumentenprijzen 1,3 procent hoger in oktober

november 7, 2017 admin

De consumentenprijzen stegen in oktober ten opzichte van een jaar eerder met 1,3 procent. In september was de prijsstijging 1,5 procent.

Volledige artikel: https://www.nu.nl/geldzaken/4995779/consumentenprijzen-13-procent-hoger-in-oktober.html
Bron: ANP
copyright photo: ANP

The post Consumentenprijzen 1,3 procent hoger in oktober appeared first on Profnews.nl.

Bron: Consumentenprijzen 1,3 procent hoger in oktober

Nieuws

Post navigation

Nike houdt met Nederlandse belastingconstructies miljarden uit handen fiscus
Bestelauto’s maken weer meer kilometers
Copyright ©2025 FMCG België : Jouw FMCG HQ voor het laatste nieuws en de juiste jobs.. Theme: Simple News by IndoCreativeMedia.