Skip to content

Main Navigation

FMCG BelgiëJouw FMCG HQ voor het laatste nieuws en de juiste jobs.
  • Nieuw Produkt

TIP: Amazon België en Nederland

Dankzij de site bstore.be (Amazon voor België en Nederland) is het eenvoudig om Amazon prijzen te vergelijken in de buurlanden. Voor vele produkten is de levering zelfs gratis. De site geeft aan dat "de verschillen tussen de shops soms opmerkelijk zijn".  We hebben het getest en het is zeker een nuttige tool. Amazon België mag misschien niet bestaan, Bstore.be biedt wel een oplossing als je moet kiezen tussen Amazon Nederland, Duitsland of Frankrijk.

Recent

  • Navigating the complex world of Chemical trading
  • Is FMCG een interessante sector om in te werken?
  • Hoe is het om te werken in een FMCG bedrijf?
  • Welke verschillende soorten FMCG bedrijven zijn er?
  • Amazon prijsvergelijker voor België en Nederland

Coca-Cola doneert fors aan Jeugdsportfonds

mei 15, 2014 admin

do, 15/05/2014 – 13:41

Komende drie jaar ontvangt het Jeugdsportfonds 735.000 euro van Coca-Cola. Daarnaast geeft de frisdrankgigant 500 voetballen per dag weg met de actie `Win a Ball, Give a Ball`.

Bron: Coca-Cola doneert fors aan Jeugdsportfonds

Nieuws

Post navigation

Innovatieve verpakkingen zijn sleutel in strijd tegen voedselverspilling
Vraag naar speltbrood is verdubbeld
Copyright ©2025 FMCG België : Jouw FMCG HQ voor het laatste nieuws en de juiste jobs.. Theme: Simple News by IndoCreativeMedia.